Work

From the designer’s diary…Vánoce

1 prosince, 2019

Vánoce pro grafika začínají už v půlce října:)…pustím si tedy do sluchátek vánoční koledy, navodím atmosféru a jde se na to :D…ne nebojte nejsem zase až takovy šílenec. I když šílené období to rozhodně je! Dá se říct, že jsou to z celého roku nejnáročnější měsíce. A není se čemu ani divit. Jedná se o nejkrásnější dny v roce, kdy se vše nemožné stává možným. Každý se snaží udělat radost někomu dalšímu. A nic není přeci problém:).

Na vánočních kampaních miluju nejvíce to, že velké firmy, které celý rok honí business se “zastaví” a dělají radost druhým. V případě našeho klienta jsou to děti v dětských domovech, kdy si zaměstnanec vybere přání konkrétního dítětě a obdarujeho ho dárkem. A tím zabijí dvě mouchy jednou ranou:). Vykouzlí usměv na tváři dítěte, které v životě nemělo takové štěstí, jako ty naše lásky doma, a zároveň i pomůžou Ježíškovi, aby se z toho sám na Štedrý večer nezbláznil 😉

U vánočních kampaní je 100% jisté, že i když na začátku vypadají jako takovy malý, skoro zanedbatelný projekt, vždy narostou do obřích rozměrů. Ve finále je třeba potěšit i zaměstnance a jejích dorbotinu. Poděkovat jim za dobře odvedenou práci během uplynulého roku. A hlavně, správně ten konec roku oslavit. Proto je vždy velká challange udržet celý projekt kompatní. A nedocílit naopak krásného českého pořekadla: Každý pes jiná ves.

A když už máte tzv. všech pět pohromadě:), začíná ten pravy závod s časem:)…ten potřebuje tohle, ta zase tamhle to a na tohle jsme uplně zapoměli:). Ale i tak mají vánoční kampně své kouzlo. Protože na Vánoce má vše vždy dobrý konec. A i když už si s klienty po stovkách mailu, telefonátů a variant nemůžeme přijít na jméno;), nakonec si s úsměvem na tváři popřejeme krásné svátky a vše nejlepší do nového roku. A hlavně, všemu se z vesela zasmějeme.

Kampaň vznikla ve spolupráci se studiem Loudmark.cz pro klienta Česká spořitelna
No Comments

Leave a Reply