Diary

Když vám hacknou blog…

29. 10. 2019
Když vám hacknou blog...

…čisto bílo nikde ani písmenko….tak  přesně ta to vypadá, když vám hacknout blog. Nejprve jsem  tomu nevěřila,  vyzkoušela jsem  snad všechny možnosti, ale nakonec jsem jen seděla na posteli s pusou do kořán a se slzami na krajíčku.  Čtyři roky, tisíce slov a mraky fotek jsou nenávratně fuč.

Zlobit se mužů ale  jen sama na sebe,  na svoji naivitu a vlastně i tak trochu neprofesionalitu. Zálohovat, zálohovat a zase  zálohovat, tak zní  grafikova mantra. Ale že bych si měla zalohovat i svůj virtuální deník mě nějak nenapadlo.

Neukradli jen obyčejný blog, ale kus mě. Vzpomínky pro moji holčicku, o kterých jsem doufala,  že si je jednou ráda přečte… stejně jako jsem si je četla já, když mi všechno padalo na hlavu.

Když vyprchal počáteční šok, následovaný  vztekem a lítosti. Začala jsem přemýšlet nad tím jestli to vlastně není znamení . Signál, abych blog ukončila.  Jsou mamačlanky to, o čem chci psát? Má v době vlogů, podcastů a instagramu ještě blog šanci na přežití?

Ale já nepsala blog, psala jsem deník. A asi i proto, tady teď sedím a snažím se vám “prodat” verzi 2.0? Hlavou mi běží tisíce otázek. Jaký bude nový deník?  To zatím opravdu nevím. Jaká bude jeho životnost?  Kdo ví?  Bude vůbec někdo ho chtít ještě číst a vracet se sem, když je jeho velká část nenávratně  pryč? Snad.

Říká se,  že co vás nezabije to vás posílí:)… tak já to ještě jednou tedy zkusím.

A co napsat závěrem? Děkuju za vaši přízeň, rady, komentáře.  Za čas, který jste  se mnou a verzí 1.0  trávili. A hlavně zálohujte, zálohujte!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply